безпека понад усе!

 
pH NEUTRAL DUO

Фосфатний буферний розчин, 500 мл

Кількість:
Ціна:
722.52 грн

При травмі очей фірма АВ ЦЕНТР пропонує ефективний засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL, що нейтралізує кислотні та лужні речовини і забезпечує ефективний захист від серйозних травм очей. Флакон PLUM PH NEUTRAL DUO на 500 мл має зручний дизайн, який дозволяє легко відкривати флакон однією рукою, а також поміститься в аптечку або ящик для інструментів. Продукт має властивості стерильного фосфатного буферного розчину з концентрацією 4,9% і являється ефективним засобом у разі травм очей, а саме при потраплянні в них хімічних речовин чи дрібних твердих тіл, накшталт деревної чи металевої стружки.

Флакон має маркування CE, що підтверджує відповідність продукту європейським стандартам безпеки.

Засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL DUO комплектується ковпачком ергономічної форми, що забезпечує рівномірний потік розчину, інструкцією із застосування, а також має спеціальну насадку DUO, що дозволяє проводити промивання обох очей одночасно. Даний флакон об'ємом 500 мл призначений для повного і виключно одноразового використання, щоб уникнути порушення стерильності рідини.

Під час використання засобу для промивання очей PLUM PH NEUTRAL DUO потрібно забезпечити рівномірне поступове потрапляння розчину в обидва ока протягом двох хвилин до повного спорожнення ємності. Обробляти органи зору варто в безпечному місці на виробництві або за його межами. Після промивання органів зору за допомогою засобу PLUM PH NEUTRAL, рекомендується продовжити промивання очі растовором PLUM EYE WASH аж до надання медицинської допомоги фахівцем. Категорично заборонено сильно тиснути на флакон.

Фірма АВ ЦЕНТР також надає можливість придбати засоби для промивання очей оптом, в тому числі буферний розчин PLUM PH NEUTRAL DUO. Засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL не втрачає своїх якісних властивостей при заморожуванні та подальшому розморожуванні, що говорить про можливість безпечного транспортування розчину взимку.

Рекомендується зберігати флакон при температурі від +5 то + 35 ° С.

Термін зберігання раніше не розгерметизованих флаконів - 3 роки.

Тип Нейтралізуючий засіб першої медичної допомоги при травмах очей
Модель pH NEUTRAL DUO
Виробник PLUM A/S, Данія
Склад Стерильний фосфатний розчин, 4.9%
Ємність 500 мл
Особливості конструкції Інноваційна конструкція кришки дозволяє промивати обидва ока з однієї ємності одночасно
Рекомендації щодо використання Перед використанням ознайомтесь з планом першої допомоги. Призначений для надання першої медичної допомоги при потраплянні кислот та лугів в очі. Після використовувати розчину pH NEUTRAL вобов'язково промийте очі за допомогою розчину PLUM EYE WASH.
Упаковка 1 шт., 6 шт в транспорнтній коробці