безпека понад усе!

 

Перша допомога при травмах очей

Кількість:

Зір є одним з найважливіших відчуттів людини, і в той же самий час його органи найбільш незахищені та вразливі. Під час нещасного випадку на виробництві навіть лічені секунди можуть зіграти величезну роль та врятувати зір Вашому співробітнику. Саме тому дуже важливо використовувати засоби індивідуального захисту очей та обличчя на підприємстві, а також мати швидкий доступ до препаратів першої медичної допомоги у разі пошкодження органів зору. Варто нагадати, що медичні препарати для промивання очей повинні не мати побічних ефектів, бути ефективними, а також простими і мобільними під час використання.

Фірма АВ ЦЕНТР звертає Вашу увагу на датські засоби першої медичної допомоги при травмах очей від компанії PLUM AG.

Перед промиванням очей потрібно точно визначити характер пошкодження органів зору. При потраплянні в око кислот, лугу або інших хімікатів, необхідно якомога швидше нейтралізувати їх дію, оскільки роз'їдання тканини ока починається з моменту контакту хімікату з органом зору. Засіб для промивання очей PLUM PH NEUTRAL - це буферний розчин фосфатних солей з концентрацією 4,9%, який швидко і ефективно нейтралізує навіть висококонцентровані кислотні речовини і луги. Даний препарат швидко і м'яко нормалізує рідке середовище ока і безпечно повертає показник pH до його природного рівня в 7,4.

Фактор часу також має велике значення при механічних травмах, спричинених потраплянням в очі металевої або деревної стружки, пилу чи інших забруднень. У таких випадках негайне промивання очей може запобігти глибокому проникненню чужорідного тіла в тканину ока і дозволить уникнути серйозної травми. У таких випадках, а також при потраплянні в органи зору розчинників або масла, фірма АВ ЦЕНТР радить використовувати медичний засіб для промивання очей PLUM EYE WASH - стерильний розчин хлориду натрію з концентрацією 0,9%. Даний засіб потрібно використовувати аж до моменту видалення стороннього тіла з ока і повного подолання дискомфорту.

Характер ураження Початкове промивання Подальше промивання Тривалість
Чужорідні тіла (наприклад, пил, бруд, металева чи деревна стружка) PLUM EYE WASH PLUM EYE WASH Промивайте до моменту видалення стороннього тіла
Кислоти PLUM PH NEUTRAL PLUM EYE WASH Промивайте розчином PLUM PH NEUTRAL до спорожнення ємності, а потім засобом PLUM EYE WASH до прибуття до лікаря
Луги PLUM PH NEUTRAL PLUM EYE WASH Промивайте розчином PLUM PH NEUTRAL до спорожнення ємності, а потім засобом PLUM EYE WASH до прибуття до лікаря
Інші речовини (наприклад, раозчинники та масла) PLUM EYE WASH PLUM EYE WASH Промивайте до моменту повного подолання дискомфорту і надалі (до прибуття до лікаря)
Ураження шкіри (кислотами, лугами, іншими хімікатами) PLUM PH NEUTRAL PLUM EYE WASH Промивайте розчином PLUM PH NEUTRAL до спорожнення ємності, а потім засобом PLUM EYE WASH до прибуття до лікаря

Варто відзначити, що відразу після використання розчину для промивання очей PLUM PH NEUTRAL необхідно промити органи зору за допомогою засобу PLUM EYE WASH і продовжити промивання ураженого ока (очей) розчином PLUM EYE WASH до моменту надання професійної медичної допомоги лікарем.

Наша фірма також надає можливість купити PLUM PH NEUTRAL DUO і PLUM EYE WASH DUO, які призначені для одночасного промивання обох очей.

Зважаючи на терміновий характер надання першої медичної допомоги при травмах очей, швидкий і безперешкодний доступ до засобів для промивання очей є невід'ємною частиною забезпечення сприятливих умов праці співробітників. Фірма АВ ЦЕНТР звертає Вашу увагу на відкриті та пилозахисні станції з розчинами PLUM PH NEUTRAL та/або PLUM EYE WASH різних об’ємів, а також індивідуальний поясний футляр, який надає можливість завжди мати під рукою засоби першої допомоги при хімічних чи механічних травмах органів зору.

Ви можете придбати засоби першої медичної допомоги при травмах очей оптом і в роздріб як онлайн, так і в центральному офісі ТОВ ФІРМА «АВ ЦЕНТР» в Києві та регіональних офісах в Кривому Розі, Дніпрі, Запоріжжі, Львові та Харкові, де наші фахівці також можуть проконсультувати Вас з усіх питань.