безпека понад усе!

 
4810

Пилозихищена Станція PLUM EYE WASH DUO / pH NEUTRAL DUO

Кількість:
Ціна:
2521.32 грн

Засоби для промивання очей мають знаходитись в легкій доступності на виробництві абсолютно для кожного співробітника навіть в найнесподіваніший момент. Фірма АВ ЦЕНТР звертає Вашу увагу на пилозахисну станцію для промивання очей при травматичному і хімічному ушкодженні органів зору, яка складається з таких засобів для промивання очей, як PLUM PH NEUTRAL DUO - стерильний фосфатний буферний розчин з концентрацією 4,9% - об'ємом 500 мл і PLUM EYE WASH DUO - стерильний розчин хлориду натрію з концентрацією 0,9% - об'ємом 1000 мл.

Обидва флакони призначені для одночасного промивання обох очей. Пилозахисна станція необхідна на тих ділянках виробництва, де існує підвищений ризик потрапляння пилу, деревної або металевої стружки, кислотних або лужних речовин в органи зору.

Пилозахисний настінний контейнер виконаний з міцного пінополістиролу, а в його комплект також входить настінне кріплення, інструкція із застосування на зовнішній стороні кришки та дзеркало на внутрішній стороні.

Термін придатності раніше не розгерметизованих флаконів - 3 роки.

Тип Пилозихищена настінна станція для засобів першої медичної допомоги
Модель 4810
Виробник PLUM A/S, Данія
Комплектація PLUM EYE WASH DUO 1000 мл, pH NEUTRAL DUO 500 мл
PLUM EYE WASH Стерильний розчин хлориду натрію, 0.9%. Призначений для надання першої медичної допомоги при потраплянні в очі сторонніх тіл, таких як пил, бруд, металева те дерев'янна стружка, а також в наслідок потрапляння таких речовин як мастила, розчинники та подібні.
pH NEUTRAL Стерильний фосфатний розчин, 4.9% Призначений для надання першої медичної допомоги при потраплянні кислот та лугів в очі. Після використовувати розчину pH NEUTRAL вобов'язково промийте очі за допомогою розчину PLUM EYE WASH.
Особливості конструкції Інноваційна конструкція кришки дозволяє промивати обидва ока з однієї ємності одночасно
Рекомендації щодо використання Перед використанням ознайомтесь з планом першої допомоги.
Упаковка 1 шт. в транспорнтній коробці