безпека понад усе!

 
PLUM EYE WASH DUO

Розчин хлориду натрію

Об'єм:
Кількість:
Ціна:
420.78 грн

У разі потрапляння в око чужорідних тіл, таких як пил, деревна або металева стружка, розчинників або масла, фірма АВ ЦЕНТР рекомендує данський засіб для промивання очей PLUM EYE WASH DUO об'ємом 500 мл. Флакон PLUM EYE WASH DUO містить стерильний розчин хлориду натрію з концентрацією 0,9%. Флакон PLUM EYE WASH DUO має зручний дизайн, який дозволяє легко відкривати флакон однією рукою, а також поміститься в аптечку або ящик для інструментів.

Флакон має маркування CE, що підтверджує відповідність продукту європейським стандартам безпеки.

Засіб для промивання очей PLUM EYE WASH DUO комплектується ковпачком ергономічної форми, що забезпечує рівномірний потік розчину, інструкцією із застосування, а також має спеціальну насадку DUO, що дозволяє проводити промивання обох очей одночасно. Даний флакон об'ємом 500 мл призначений для повного і виключно одноразового використання, аби уникнути порушення стерильності рідини.

Флакон PLUM EYE WASH DUO призначений для одночасного промивання обох очей, під час якого необхідно забезпечити рівномірне поступове потрапляння розчину в очі протягом двох хвилин до повного спорожнення ємності. Засіб для промивання очей PLUM EYE WASH є засобом першої медицинської допомоги в разі травми органів зору на виробництві. Після його застосування обов'язково зверніться до лікаря. Обробляти органи зору варто в безпечному місці на виробництві або за його межами. Категорично заборонено сильно тиснути на флакон.

Фірма АВ ЦЕНТР також надає можливість купити засоби для промивання очей оптом, в тому числі розчин хлориду натрію PLUM EYE WASH DUO. Засіб для промивання очей PLUM EYE WASH не втрачає своїх якісних властивостей при заморожуванні та подальшому розморожуванні, що говорить про можливість безпечного транспортування розчину взимку.

Рекомендується зберігати флакон при температурі від +5 то + 35 ° С.

Термін зберігання раніше не розгерметизованих флаконів - 3 роки.

Тип Промиваючий засіб першої медичної допомоги при травмах очей
Модель PLUM EYE WASH DUO
Виробник PLUM A/S, Данія
Склад Стерильний розчин хлориду натрію, 0.9%
Ємність 500 мл, 1000 мл
Особливості конструкції Інноваційна конструкція кришки дозволяє промивати обидва ока з однієї ємності одночасно
Рекомендації щодо використання Перед використанням ознайомтесь з планом першої допомоги. Призначений для надання першої медичної допомоги при потраплянні в очі сторонніх тіл, таких як пил, бруд, металева те дерев'янна стружка, а також в наслідок потрапляння таких речовин як мастила, розчинники та подібні.
Упаковка 1 шт., 6 шт в транспорнтній коробці